Duomenų atstatymas

UAB “B.G.M.” yra kompanijos MBM Ontrack DataRecovery atstovas
 

Duomenų atstatymas laboratorijoje (In-lab data recovery)

Duomenys atstatomi nepriklausomai nuo naudojamos sistemos, laikmenos ar pažeidimo tipo. Esant fiziniam laikmenos gedimui duomenų atstatymo galimybe yra 76%, o programinių gedimų atvejais net 91%. Įprastai duomenų atstatymas trunka 1-2 savaites, bet skubiais atvejais užtrunka žymiai trumpiau.

Duomenys klientui atgal gražinami CD-R diskuose arba kitokiose kliento pageidaujamose laikmenose. Ontrack garantuoja duomenų saugumą ir konfidencialumą, nes duomenys yra naudojami tik atstatymo tikslais. Po atstatymo duomenys dar saugomi laboratorijoje 30 dienų, o vėliau saugumo sumetimais negrįžtamai ištrinami.

Nuotolinis duomenų atstatymas – RDR™ (Remote Data Recovery)

Esant programiniams gedimams duomenų atstatymą galima atlikti pasinaudojant duomenų atstatymo paslauga RDR. Ji skirta klientams, kuriems reikalingas skubus duomenų atstatymas. RDR leidžia atstatyti duomenis taip pat kokybiškai kaip ir laboratorijoje, tik atliekama jūsų kompiuteryje prisijungus modemu arba internetu. Tai sutaupo laiko, nes nereikia ardyti kompiuterio ir siųsti kietojo disko, kurio atstatymas užima vidutiniškai 3-6 dienas.

Duomenis įmanoma atstatyti iš:

  • Kietųjų diskų
  • FDD, ZIP, JAZZ, MO laikmenų
  • Juostelinių laikmenų
  • Mikro laikmenų
  • FLASH atminčių
  • CD/DVD diskų
  • Mobiliųjų telefonų atminčių ir kt

 

Jei iškilo pavojus prarasti svarbius duomenis, nebandykite įrašinėti į pažeistą laikmeną, atstatinėti duomenų patys arba pavesti tai atlikti nekvalifikuotiems servisams, nes šie veiksmai labai sumažina tikimybę atstatyti duomenis.

 

M. K. Čiurlionio g. 17, LT-03104, Vilnius, Lietuva
tel: +37052163530
faks: +37052163532